spot_img

Experiența acumulată în timp ne oferă o viziune mai bună cu privire la ce anume are nevoie business-ul tău pentru a avea succes.

AcasăSportVitor Roque (18 ani, FC Barcelona)

Vitor Roque (18 ani, FC Barcelona)

Vitor Roque (18 ani) a marcat pentru FC Barcelona, în victoria 3-1 în deplasarea de la Alaves. Atacantul brazilian este la a doua reușită pentru Barcelona, în 5 meciuri jucate până acum.

93 de minute a jucate Roque în cele 5 meciuri de până acum pentru Barca, având o medie de 1 gol la 46 de minute jucate.

Brazilianul a ajuns în această iarna în Spania de la Athletico Paranaense pentru €40.00m, o sumă deloc mică pentru un atacant brazilian de 18 ani care a marcat de 17 ori și a dat 4 pase de gol în 54 de meciuri în prima ligă din Brazilia.

Statisitcile în meciul contra Alaves:

• 13 minute jucate